Skip to main content

Ilga

Vārda diena
8. septembris

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji

Ko mīl, to pa īstam. Ko nīst, - arī līdz bezgalībai. Vitalitātes paraugs. Laimīga, jo zina, kā šo laimi kalt. Vārda pamatsakne asociējas ar ilgošanos - tīri dvēseliskā izpratnē: izcerēt, pārcerēt, pārdomāt, izdomāt. Visu mūžu ilgi kaut kas ir jāgaida un jāilgojas pēc kaut kā lielāka privātajā dzīvē. Visādi dzīves posmi mijas, taču Ilga ar lepni paceltu galvu dodas pretī nezināmajam un uzvar ar tiešumu, atklātību. Šī rakstura stiga nav nedz saliecama, nedz salaužama. Ilga ir spītīga savā apņēmībā - panākt, ko vēlas. Mīla naivitāte Ilgas sāpēm atņem asumu.

Līdzīgi vārdi

Filgita Hilga Ilgnese Ilgona Silga Sinilga Zilga Zilgma Zilgme

Komentāri

Pilnīgi piekrītu aprakstam. Jā, Ilgas ir ļoti nodevīgas, bezkaunīgas, staigā pa galvām, ne pārāk ir intelektuāli attīstītas, bet ar tā trūkumu "nekautrējas", izmanto kā savu ieroci.....Žēl, ka ir izveidojies tāds priekšstats.

Nav patīk vai nepatīk! Kādu vārdu deva,tads ir jānes.Kāds vēl smagums? Būtu jālepojas ar tādu brīnišķīgu vārdu. ES Lepojos,un vecākiem PALIES:)

man so vardu iedeva mans tevs,un es ar so vardu esu loti apmierinata,jo man patik sis vards.un es gribetu tetim pateikties par so vardu.bet diemzel nevaru to izdarit.

Komentārs tiks nopublicēts, kad to apstiprinās vietnes administrators
To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Popularitātes līkne